Amatieru līga 2020

Vieta Komandas Nospēlēts Uzvaras Zaudējumi PL Uzvaras PL Zaudējumi Vārti Punkti Iesistie vārti Zaudēti vārti
1 IHK Olaine2 7 5 1 1 0 40 - 14 17 40 14
2 IHK Pipari 7 5 2 0 0 47 - 25 15 47 25
3 IHK MSL 7 3 2 1 1 38 - 22 12 38 22
4 IHK Unimars 7 4 3 0 0 37 - 31 12 37 31
5 IHK SKM 7 3 3 0 1 23 - 28 10 23 28
6 IHK Lāčplēsis 7 3 4 0 0 20 - 35 9 20 35
7 IHK Lemūri 7 2 5 0 0 16 - 41 6 16 41
8 IHK Vandāļi 7 1 6 0 0 24 - 49 3 24 49

Apstiprinu

A.Antonēvičs

 

_________________NOLIKUMS
2020.gada Latvijas čempionātam inline hokejā ar ripu '' Amatieru līgai ''

1. Mērķis un uzdevumi

1.1. Popularizēt un iesaistīt inline hokeja apritē pēc iespējas vairāk spēlētāju un popularizēt inline hokeju.

1.2. Veicināt un popularizēt veselīga dzīvesveida un saturīga brīvā laika pavadīšanas veida nozīmi.
1.3. Noskaidrot Latvijas labākās komandas un spēlētājus.

2. Čempionāta vadība

2.1. Čempionātu organizē un vada Latvijas inline hokeja centrs (LIHC) .

2.2. Čempionāta vadītāji – Artūrs Vaskovs (mob.tālr.28286100 ) un Rolands Fursa (mob.tālr. 29666694 ) .

2.3. Laukuma tiesnešus nozīmē Latvijas inline hokeja centrs.

2.4. Galvenais sekretārs – Artūrs Vaskovs (mob.tālr. 28286100)

2.5. Čempionāta vadītāji un komandu pārstāvji izveido čempionāta valdi.

3. Čempionāta vieta un laiks

3.1. Čempionāts notiek Olaines Slidotavā (Kūdras ielā 5, Olainē, Olaines novadā) , darbadienu vakari no plkst.19:00-22:00, sestdienas, svētdienas no plkst.12:00-22:00 .

3.2. Čempionāts notiek pēc apstiprināta grafika, kuru sastāda čempionāta vadītājs .

3.3. Spēļu atcelšana un/vai pārcelšana notiek iepriekš saskaņojot ar čempionāta vadītāju vismaz 48 stundas iepriekš.

 

4. Čempionāta dalībnieki

4.1. Turnīrā var piedalīties komandas, kuras vēlas un garantē ievērot čempionāta Nolikumu, ir iesniegušas pieteikumu (skat. 1.pielikumu).

4.2. Čempionātā var piedalīties personas, kurām ir Latvijas Republikā izsniegtas pases vai uzturēšanās atļaujas.

4.2.1. Turnīrā nedrīkst ņemt dalību spēlētāji, kuriem pašlaik vai iepriekš ir bijis līgums ar profesionālu hokeja klubu, pēdējos 5 gadus (pēdējā sezona 2015 / 2016 ). Spēlētāji tiks individuāli pārbaudīti interneta vietnē www.eliteprospects.com un www.lhf.lv . Šis punkts neattiecas uz vārtsargiem. Katras komandas pārstāvis ir atbildīgs pārbaudīt savus spēlētājus .

4.3. Katrs spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā (neattiecas uz vārtsargiem), kā arī čempionāta laikā nav atļauts pāriet citas komandas sastāvā.

4.4. Katrs čempionāta dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli čempionāta laikā, ko apliecina ar savu parakstu komandas pieteikumā.

4.5. Čempionātā drīkst piedalīties personas, kuras nav jaunākas par 16 gadiem. Personas, kuras ir jaunākas par 16 gadiem drīkst piedalīties čempionātā tikai ar vecāku rakstisku atļauju.

4.6. Spēlētājiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, obligāti jāspēlē ar pilnu sejas masku, kas atbilst noteiktajiem starptautiskajiem standartiem.

4.7. Ne tiesneši, ne organizators neatbild par sacensību dalībnieku vai trešo personu traumām, miesas bojājumiem, sakropļojumiem (līdz pat letālam iznākumam), kuri gūti turnīra norises laikā/vietā vai slidotavai pieguļošā teritorijā.

4.8. Izdarīt izmaiņas, atsaukt un pieteikt spēlētājus drīkst līdz izslēgšanas spēļu sākumam.

4.9. Komandās visiem spēlētājiem ir jābūt vienādos formas kreklos, tiem jābūt numurētiem (numuri nedrīkst atkārtoties).5. Pieteikums

5.1. Komandu iepriekšējie pieteikumi (skat. 1.pielikumu) jāiesniedz ne vēlāk kā divas dienas pirms čempionāta sākuma čempionāta vadītājam Olaines Slidotavā, Kūdras ielā 5, Olainē vai sūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  (gadījumā, ja pieteikums tiek iesniegts elektroniski, čempionāta pirmās spēles dienā jāiesniedz pieteikuma oriģināls).

5.2. Komanda sastāvā drīkst pieteikt ne vairāk kā 20 dalībniekus. 

5.3.  Komandām, 10 minūtes pirms spēles, sekretariātam jāiesniedz elektroniski sagatavots un izdrukāts spēlētāju pieteikums. Par šī punkta nepildīšanu 1. un 2. reize brīdinājums, 3. reizē naudas sods 5EUR apmērā uzreiz pēc spēles jāsamaksā protokolistam.

6. Čempionāta norises kārtība

6.1. Čempionāts notiek pēc organizatora izstrādātiem noteikumiem, kas nav pretrunā ar Starptautiskās inline hokeja federācijas noteikumiem (IIHF).

6.2. Latvijas čempionāts notiek 2 (divos) posmos:

6.2.1. Pirmajā posmā komanda katra ar katru sacenšas pēc apļa sistēmas – riņķa turnīrā. Tiek izspēlēti viens aplis . Ja spēles pamatlaikā rezultāts ir neizšķirts, tiek noteikts 5 min papildlaiks, kurā uzvar komanda, kura gūst pirmos vārtus. Ja vārti netiek gūti papildlaikā, tad veic 3 pēcspēles metienu sēriju. Jā arī tad rezultāts ir neizšķirts, turpina veikt sērijas pa vienam metienam.

6.2.2. Otrajā posmā notiek izslēgšanas turnīrs – pirmās divas komandas, kas ieguva lielāko punktu skaitu pirmajā posmā uzreiz tiek pusfinālā, komandas, kas ieņēma attiecīgi 3 – 6 vietu sacenšas par 2 vietām izslēgšanas turnīrā, attiecīgi 3 vieta spēlē ar 6 vietu, un 4 vieta spēlē ar 5 vietu. Komandas sacenšas līdz 2 uzvarām.

6.2.3. Izslēgšanas turnīrā (pusfinālā) sacenšas četras komandas, 1.vieta ar 4.vietu un 2.vieta ar 3.vietu. Komandas spēlē savā starpā līdz divām uzvarām. Ja spēles pamatlaikā rezultāts ir neizšķirts, tiek noteikts 5 min papildlaiks, kurā uzvar komanda, kura gūst pirmos vārtus. Ja vārti netiek gūti papildlaikā, tad veic 3 pēcspēles metienu sēriju. Jā arī tad rezultāts ir neizšķirts, turpina veikt sērijas pa vienam metienam. Uzvarētāj komandas tiek finālā.

6.2.4. Finālā komandas spēlē līdz divām uzvarām. Ja spēles pamatlaikā rezultāts ir neizšķirts, tiek noteikts 5 min papildlaiks, kurā uzvar komanda, kura gūst pirmos vārtus. Ja vārti netiek gūti papildlaikā, tad veic 3 pēcspēles metienu sēriju. Jā arī tad rezultāts ir neizšķirts, turpina veikt sērijas pa vienam metienam.

6.2.5. Mazajā finālā par trešo vietu tiekas pusfināla zaudētāj komandas un izspēlē līdz divām uzvarām. Ja spēles pamatlaikā rezultāts ir neizšķirts, tiek noteikts 5 min papildlaiks, kurā uzvar komanda, kura gūst pirmos vārtus. Ja vārti netiek gūti papildlaikā, tad veic 3 pēcspēles metienu sēriju. Jā arī tad rezultāts ir neizšķirts, turpina veikt sērijas pa vienam metienam.

6.2.6 Visi papildlaiki tiek spēlēti 3 pret 3 laukuma spēlētāji + vārtusargi ) .

6.3. Spēles ilgums 4 x 9 minūtes “tīrais” laiks. Pārtraukums starp puslaikiem 2 minūtes. Pēc otrā perioda komandas mainās laukuma pusēm.

6.4.  1 minūtes pārtraukumu spēles laikā katra komanda var izmantot tikai vienu reizi.

6.5. Komandas tiek izslēgtas no čempionāta šādos gadījumos:

- par rupjiem disciplīnas, sporta ētikas un čempionāta organizācijas noteikumu
        pārkāpumiem;
     - par neierašanos uz 2 (divām) spēlēm.

6.6. Komandai, kura izstājas vai kura tiek izslēgta no čempionāta, tiek ieskaitīti zaudējumi ar rezultātu 0:5, ja tā ir nospēlējusi vismaz 50% no čempionātā paredzēto spēļu skaita. Pārējos gadījumos rezultāti tiek anulēti.

6.7. Ja spēlē piedalās diskvalificēts vai nepieteikts spēlētājs, komandai tiek piešķirts zaudējums ar rezultātu 0:5.

7. Disciplinārais sods un diskvalifikācija

7.1. Spēlētāju par atklāti rupju un bīstamu spēli turnīra valde ir tiesīga izslēgt no turnīra.

7.2. Par tīšu provocēšanu un kautiņa izraisīšanu spēles laikā vai stundu pēc tās turnīra valde ir tiesīga izslēgt no turnīra.

7.3. Ja komanda neierodas uz spēli, tai jāapmaksā izdevumi (40,00 EUR), kas saistīti ar spēles organizāciju un tiesnešu atalgojumu.

7.4. Par draudēšanu, uzbrukumu, spēles tiesnešiem vai konkrētās spēles apkalpojošajam personālam spēlētājs tiek sodīts ar diskvalifikāciju uz piecām spēlēm un naudas sodu 50 EUR.

7.5. Par atkārtotu draudēšanu, uzbrukumu, sitienu spēles tiesnešiem vai konkrētās spēles apkalpojošajam personālam, spēlētājs tiek diskvalifīcēts līdz sezonas beigām un viņa komandai līdz nākošajai spēlei jāsamaksā soda naudu 100 EUR .

7.6. Gala lēmumu par disciplinārajiem sodiem pieņem čempionāta valde.

8. Čempionāta  tiesneši

8.1. Par čempionāta tiesnešu nozīmēšanu un tiesāšanas kvalitātes kontroli atbild čempionāta vadītājs.

8.2. Spēlēs laikā laukumā atrodas viens  tiesnesis, kas ir galvenais tiesnesis.

8.3. Lūgumi par konkrētās spēles tiesnešu nomaiņu netiek pieņemti.

8.4. Tiesnešu lēmumi čempionāta laikā ir galīgi un nevar tikt apstrīdēti ne no spēlētāju, ne no komandas vadības puses.

8.5. Spēlēs laikā strādā viens spēles sekretārs.

9. Uzvarētāju noteikšana.

9.1. Komandu izcīnītās vietas tiek noteiktas pēc izcīnīto punktu summas: uzvara spēles pamatlaikā– 3 punkti, uzvara pēcspēles soda metienos – 2 punkti, zaudējums pēcspēles soda metienos – 1 punkts, zaudējums – 0 punkti.

9.2. Vienādas punktu summas gadījumā augstāku vietu piešķir:

- vairāk punktu savstarpējās spēlēs;
- labāka vārtu attiecība savstarpējās spēlēs;
- labāka iegūto un zaudēto vārtu starpība visās spēlēs;
- vairāk iegūto vārtu visās spēlēs;
- vairāk punktu savstarpējās spēlēs.

10. Protests

10.1. Komanda, kas vēlas iesniegt protestu, nekavējoties par to paziņo spēles sekretariātam, kurš pieteikumu fiksē spēles protokolā ne vēlāk kā 30 minūšu laikā pēc spēles beigu signāla.

10.2. Protesta iesniegšana ar savu parakstu jāapliecina komandas pārstāvim. Nevienam citam no komandas nav tiesību pieteikt un iesniegt protestu.

10.3. Izskatīšanai netiek pieņemti protesti par aizmugures stāvokli, ripas pārmetieniem, iemetienu vietas izvēli, sodu noteikšanu, ieskaitītiem vai neieskaitītiem vārtiem.

10.4. Protestu izskatīšanas laiks- piecas darba dienas.

11. Finansiālie noteikumi

11.1. Izdevumus, kas saistīti ar sportistu piedalīšanos čempionātā (transports, ekipējums u.t.t.), sedz komandējošā organizācija vai paši sportisti.

11.2. Katra komanda par piedalīšanos maksā organizatora noteikto dalības maksu 20,00 EUR par katru čempionāta spēli, apbalvojumus un spēles tiesāšanas izdevumus.

12. Apbalvošana

12.1. Komandas - pirmās trīs vietas ieguvējas - tiek apbalvotas ar LHF un LIHC balvām.

12.2. Pirmo trīs vietu ieguvēji (komandu dalībnieki) tiek apbalvoti ar medaļām.

12.3. Labākais čempionāta vārtusargs , vārtu guvējs un piespēļu devējs tiek apbalvots ar čempionāta atbalstītāju sarūpētajām balvām.

 

13. Izmaiņas čempionāta nolikumā

13.1. Organizatoriem ir tiesības mainīt vai papildināt šo nolikumu nepieciešamības gadījumā, informējot par to dalībniekus.

13.2. Katras komandas pārstāvjiem tiek izsniegts čempionāta nolikuma viens eksemplārs.

13.3. Informāciju var saņemt :

- Artūrs Vaskovs (mob.tālr.28286100 ) vai epasts – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
-  Rolands Fursa (mob.tālr. 29666694 ) vai epasts – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Sagatavoja A. Vaskovs

Pielikums Nr.1.

Apstiprinu

Galvenais sacensību sekretariāts

Artūrs Vaskovs

2020. gada __. ________

KOMANDAS nosaukums

PIETEIKUMS

2020.gada Latvijas čempionātam inline hokejā ar ripu ''Amatieru līgai '' .

2020. gada __ . jūnijs

N.p.k.Vārds, Uzvārds

Dzimšanas gads

Pozīcija

laukumā

Paraksts vai ārsta apliecinājums par veselības stāvokļa atbilstību

(paraksta uzsākot turnīru)

1.

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

20.

 

 

 

 Komandas pārstāvis- - tālr. nr.

Play off
25-08-2020 20:00
25-08-2020 21:00
27-08-2020 20:00
27-08-2020 21:00
28-08-2020 20:00
28-08-2020 21:00
01-09-2020 20:00
01-09-2020 21:00
03-09-2020 20:00
03-09-2020 21:00
04-09-2020 21:00
10-09-2020 20:00
10-09-2020 21:00
15-09-2020 20:00
15-09-2020 21:00
18-09-2020 21:00